Můj nejoblíbenější cenový pattern (Double Top / Bottom)

Goto down

Můj nejoblíbenější cenový pattern (Double Top / Bottom)

Příspěvek  Administrator za Fri Nov 28, 2008 5:19 amJistě jste si již všimli, že v předchozích článích častokrát byly obrázky se znázorněním patternu DT/DB.

Po delší době zkoumání co se v trhu opravdu vyplácí brát a co ne, kdy jsem se kdysi poměrně dost času točil v kruhu hledání magického nastavení indikátorů jsem došel k závěru, že patten Double Top / Bottom byť je brán jako základní jednoduchý pattern, je jeden z patternů který krásně vychází.

Rozpoznat v trhu tento pattern je opravdu jednoduché a věřím, že po pár týdnech to zvládne každý nováček.

Nutno ovšem uznat, že jsem musel najít všemožná vylepšení, aby měl pattern dostatečnou úspěšnost nutnou k tomu, aby bylo možné ho profitabilně obchodovat.

Už nějaký ten rok jsem tedy všemožně zkoumal různá specifika, která by mohla tento pattern vylepšit. Nakonec jsem došel k závěru určitých striktních a jasných pravidel, která umožňují pohodlné obchodování tohoto patternu, který mi naděluje v průměru:Na trhu NQ tedy riskuji maximálně 50$ s komisemi a když obchod výjde, což v průměru nastane v 72% tak inkasuji 100$.

Jestli by byl jeden pattern, který bych nováčkovi doporučil tak je to právě Double Top / Bottom.

80% mých obchodů tvoří právě Double Top / Bottom.Sami víte, že se rád podělím zdarma podělím o informace ohledně tradingu, které jsem během let nabyl, jsou ovšem jisté meze. Jelikož jsem nad studiem patternu Double Top / Bottom strávil opravdu tisíce hodin času, abych našel věci, které vylepší jeho úspěšnost. Čas který jsem nad tím trávil byl tvrdě vydřený proto ač mám nízké sebevědomí si tohoto času vážím a považuju to za své nejlepší know-how, které mám, proto detailní informace o tom jak obchoduji Double Top/Bottom nebudu zveřejňovat zdarma. Pevně věřím, že mě chápete a nemáte mi tento krok za zlé. Opravdu mi nejde o to, abych na seminářích měl hlavní živobytí, milerád zaučuju nováčky do tajů trading a dělá mi radost vědomí, že se zapálí pro trading stejně jako já. Jsou ale jisté meze. Nemůžů zdarma všechno naservírovat na stříbrném podnose. Proto jsem vytvořil digitální seminář, ve kterém mimo jiné detailně popisuji jak a proč vstupuji do formací Double Top / Bottom. Popis je opravdu daleko obsáhlý a v semináři najdete spoustu dalších rad, návody zprovoznění programů, různé finty, na které jsem za léta přišel a další informace.

Ještě jednou se tedy omlouvám, že zde pattern Double Top / Bottom zdarma prezentovat nebudu. Děkuji za pochopení.

Administrator
Admin

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 23. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi http://burza.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru