JAK TEDY ZAČÍT aneb vše nutné KROK ZA KROKEM pokračování

Goto down

JAK TEDY ZAČÍT aneb vše nutné KROK ZA KROKEM pokračování

Příspěvek  Administrator za Fri Nov 28, 2008 7:35 am

Nyní když nám vše již nějaký ten měsíc v papertradingu vycházelo a jsme si jisti, že naše strategie funguje nezbývá nic jiného než se po pečlivé přípravě vrhnout do live obchodování.

Nyní bude třeba sehnat spolehlivého brokera. Je třeba aby náš broker byl spolehlivý, aby se nejednalo o nějakou ne moc důvěřivou společnost. Já již pár let obchoduji u jednoho brokera, s kterým mám dobré zkušenosti. Má nízké poplatky a velice nízký margin (opět uvádím v semináři).

Najedete si tedy na webové stránky brokera kde bude odkaz na založení live účtu, vyplníte údaje, v případě že vám něco není jasné, tak se brokera zeptáte. Protože se jedná o anglicky mluvíci lidi je třeba se dorozumět v AJ. Kolonky formuláře jsou ale opravdu jednoduché, takže to zvládne i člověk, který neumí anglicky například pomocí slovníku (www.slovnik.seznam.cz). S brokerem komunikujete prostřednictvím e-mailů. Jakmile vyplníte informace tak vaši žádost na založení účtu brokerská společnost schválí a za pár dní vám pošte instrukce s bankovním účtem kde máte zaslat svůj základní kapitál. Zde je třeba pourgovat bankovní úředníky a zdůraznit jim, že jde o velice důležitou platbu a at vám s vyplňováním platebního příkazu pomohou.

Vyplňování formuláře není nic složitého, opravdu neděste se, i když neumíte anglicky tak to zvládnete. Taky jsem kdysi moc anglicky neuměl a šlo to.

Jakmile zašlete peníze tak vám váš broker napíše, že peníze dorazily v pořádku, že všechno je "oukej". Řekne vám vaše přihlašovací jméno a heslo, tak jak jste je dosud vyplňovali v platformě a můžete obchodovat naživo.

V čem se to bude lišit od papertradingu ? V NIČEM. Jen v psychice, ta je ovšem to nejdůležitější. Jinak všechno ostatní už bude naprosto stejné jako papetrading.

Popsal jsem tedy jakými stádii musíte projít. Neříkám, že je to lehká cesta, ale zvládnout se určitě dá. Nic není zadarmo, proto musíte v tradingu na sobě zapracovat, aby jste si tak zajistili svůj příjem a vytvořili si jak finanční tak časovou svobodu. V porovnání s ostatními profesemi kde je nutné vystudovat x škol, zvládnout x cizích jazyků si ale troufám tvrdit, že trading zase tak složitý není. Je třeba si uvědomit, že je svět burzy je naprosto jiný svět, s jinými pravidly, než která existuji v našem normálním světě.

Přeji všem hodně štěstí, ať úspěšně zvládnete překonávat překážky, které se na cestě učení se tradingu objeví. Snažte se je zdolávat krůček po krůčku, není kam směchat, trhy tady budou pořád. S vašim dovolením se vám budu snažit pomáhat, nasměrovat vás správnou cestou. Nejdůležitější kroky však musíte podniknout vy sami. Je třeba trading brát vážně a stejně tak se k němu stavět, je třeba podřídit tomuto "řemeslu" určitý čas. Odměna je však nádherná. Přeji tedy všem ještě jednou hodně úspěchu a pevnou vůli na cestě za svými sny.

Administrator
Admin

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 23. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi http://burza.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru